Series
Ratings
63
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Kingdom Season 2Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0