Movies
Ratings
52
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0