Movies
Ratings
563
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 0.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.5
ElioRated ★ 1.5
IdiocracyRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 2.5
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 2.0
WickedRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
In the HeightsRated ★ 3.0
Peter Pan & WendyRated ★ 1.5
Hell's GardenRated ★ 2.5
Lady and the TrampRated ★ 2.0