Series
Ratings
120
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 4.0
Grand BlueRated ★ 5.0
Girlfriend, GirlfriendRated ★ 4.0
Kingdom Season 3Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 4.5
KoikimoRated ★ 3.5