Series
Ratings
273
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0