Series
Ratings
122
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.5
ErasedRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
- 向井荒太の動物日記 〜愛犬ロシナンテの災難Rated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5- WATAMOTERated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Cinderella Girls TheatreRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 5.0- Ninja Slayer From AnimationRated ★ 3.5
Hanamaru KindergartenRated ★ 3.5
Miss Bernard Said.Rated ★ 3.0