Series
Ratings
56
Move to HeavenRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Wonder FoolsRated ★ 3.5
Gold LandRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
The Road to MurderRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 2.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5