Series
Ratings
21
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0