Series
Ratings
202- 블리치Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
The Hunting Party Season 1Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0