Movies
Ratings
14
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0