Series
Ratings
188
If Wishes Could KillRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Oh My BabyRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Between Him and HerRated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
My DemonRated ★ 1.0
QueenmakerRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Behind Your TouchRated ★ 1.5