Movies
Ratings
540
JungleRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
BreatheRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5