Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
FanaticRated ★ 3.0
My Dad is a Heel WrestlerRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bad TripRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The BabysitterRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
Bloody HellRated ★ 3.0