Movies
Ratings
99
ElementalRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Ella EnchantedRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0