Titles you rated
Invincible Season 1Rated ★ 5.0
IronheartRated ★ 0.5
The Witcher: Blood OriginRated ★ 0.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Mobile Fighter G GundamRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Tekkaman BladeRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5