Series
Ratings
197- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
- Oshi ga Joshi ni Narimashite Full ThrottleRated ★ 4.0
Devoured by LoveRated ★ 3.5
Happy Kanako's Killer LifeRated ★ 4.5
Incompetent TakaRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Toshishita Doutei-kun ni Honrou Sarete ImasuRated ★ 5.0
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 2.0- PICU: Pediatric Intensive Care Unit SP 2024Rated ★ 5.0
So, You Make ItRated ★ 5.0
Sweat and SoapRated ★ 3.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.0
Muddy Dining TableRated ★ 3.0
Living no Matsunaga-sanRated ★ 1.0
Business MarriageRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 4.5
Chosen HomeRated ★ 4.5