Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 5.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0- HallanRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 0.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5