Series
Ratings
16
STEINS;GATERated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5