Series
Ratings
83
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Show Me The Money 11Rated ★ 3.0
Take 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0- Show Me The Money 10Rated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Legend, The New SingerRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0