Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
MaXXXineRated ★ 3.0
NoceboRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
An Almost Christmas StoryRated ★ 3.5
That ChristmasRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
A Different ManRated ★ 3.0
Y2KRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
OutsideRated ★ 3.0