Series
Ratings
403
TempestRated ★ 4.0
Love and DestinyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 3.5
Children of NobodyRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 1.0
Criminal: UKRated ★ 2.0
I Will Never Let You GoRated ★ 1.5
Poong, the Joseon Psychiatrist Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Please Don't Date HimRated ★ 3.5
Tracer Season 2Rated ★ 3.5
Tracer Season 1Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.0