Movies
Ratings
48
Django UnchainedRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 1.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0