Titles you rated
The HouseRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
GerryRated ★ 3.5
The NightRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
CTRL ZRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0