Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
If Wishes Could KillRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0