Series
Ratings
145
Stranger Things: Tales From ‘85Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The DinosaursRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0