Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
IdiocracyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0