Series
Ratings
33
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0