Series
Ratings
250
HawkeyeRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Nanba MG5Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 4.0- Hoshi Shinichi no Fushigina Fushigina Tanpen DoramaRated ★ 4.0