Movies
Ratings
88
After YangRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 2.5