Series
Ratings
189
Witch Hat AtelierRated ★ 3.0
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 2Rated ★ 4.0
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Undead Unluck Winter-henRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5