Movies
Ratings
360
The Devil's BrigadeRated ★ 3.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.5
The Beast of WarRated ★ 5.0
A Bridge Too FarRated ★ 4.0
AdmiralRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Battle of the BulgeRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
BreachRated ★ 3.5