Series
Ratings
409
You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
Cosmetic Playlover Season 2Rated ★ 3.5
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 4.0
Future SonRated ★ 5.0
Countdown to YesRated ★ 4.0
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.0
ContrastRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 4.0
My Personal WeathermanRated ★ 2.5
Dream StageRated ★ 1.0
Kateikyoushi no Kishi Naito Desu.Rated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Naked DiningRated ★ 2.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL 2024Rated ★ 2.5
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 3.0
A Summer's AccompliceRated ★ 2.0
Incompetent TakaRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5