Movies
Ratings
15
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0