Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
The Red SleeveRated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 1.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0