Titles you rated
QueerRated ★ 2.5- In Our DayRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Oslo, August 31stRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- Dear You, UnrelatedRated ★ 3.0
- A Dance That SpeaksRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5- The Mountain Between UsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5- The Initial MemoriesRated ★ 3.0