Series
Ratings
202
Nineteen to TwentyRated ★ 4.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5