Movies
Ratings
801
ShopliftersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Come TogetherRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5