Series
Ratings
190
If Wishes Could KillRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5