Movies
Ratings
2265
Once We Were UsRated ★ 3.5
Plan 75Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 2.5
BTS: THE RETURNRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Lost BusRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0