Series
Ratings
478- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 3Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
If Wishes Could KillRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
The Man in the High CastleRated ★ 5.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Silo Season 2Rated ★ 2.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0