Movies
Ratings
291
WarcraftRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0