Series
Ratings
13
Scum's WishRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 0.5
Fugitive BoysRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0- 저승사자입니다Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0