Series
Ratings
22
Go Back CoupleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0