Series
Ratings
22
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
QuizRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0