Series
Ratings
445
Task Season 1Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Death and Other DetailsRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- Alibi BreakerRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
A Small LightRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
The Lørenskog DisappearanceRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0