Movies
Ratings
20
Rush HourRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
1911Rated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0