Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 1.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.0
Ocean WavesRated ★ 1.5
What IfRated ★ 2.0
Little GirlRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.0