Series
Ratings
104
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Anata wo Ubatta Sono Hi karaRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 4.5
Incompetent TakaRated ★ 3.0
ReverseRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Don’t Care for an Old Man’s Underwear!Rated ★ 4.0- Umino HajimariRated ★ 3.5
The Mocking LadyRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0- Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 3.5
Friend GameRated ★ 5.0
The Count of Monte-Cristo: Great RevengeRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Path of the DragonsRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 3.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 5.0