Movies
Ratings
96
The Fifth ElementRated ★ 1.5
Old SchoolRated ★ 2.5
Point BlankRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 1.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
I'm Gonna Git You SuckaRated ★ 2.0
From Russia with LoveRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 2.0
JawsRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 4.0
Bitchin': The Sound and Fury of Rick JamesRated ★ 2.5
Out Of The PastRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Willie DynamiteRated ★ 2.0