Movies
Ratings
414
HOPERated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Marty SupremeRated ★ 3.0- FannyRated ★ 3.0
- Dear WolgeumRated ★ 2.5
- Broken DawnRated ★ 2.0
- AROWANARated ★ 3.5
- An Overly Sensitive VisitRated ★ 5.0
Lost HighwayRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- Where We Stay for a WhileRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
GirlRated ★ 3.0
The Little SisterRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5